2026-04-16
| Merken | Samsung |
| Model P/N | AMS260DN01 |
| Diagonale grootte | 2.6" |
| Paneltype | AM-OLED, OLED, volledige module |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 151PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 40.32 ((W) × 53.76 ((H) mm |
| Bezelopening | 43.2 ((W) ×56.85 ((H) mm |
| Lijst Dim. | 49.1 ((H) × 67.3 ((V) × 2.3 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Bekijk richting | - |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | - |
| Operatiemodus | - |
| Ondersteunende kleur | 262K |
| Lichtbron | zelf |
| Gewicht | 11.0g (Type.) |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG ingebouwd S6E63F0 |
| Interface type | 8-bits parallel, 61 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 1.8/2.8V (type) (VDD3/VCI) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -30 ~ 70 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 80 °C |