2026-03-13
| Merken | Samsung SDI |
| Model P/N | AMS260CM61 |
| Diagonale grootte | 2.6" |
| Paneltype | AM-OLED, OLED, volledige module |
| Resolutie | 240 ((RGB) × 320, QVGA 150PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Actief gebied | 40.32 ((W) × 54.08 ((H) mm |
| Bezelopening | 43.0(W) ×56.76(H) mm |
| Lijst Dim. | 44.7 ((H) × 62.2 ((V) × 2.15 ((D) mm |
| Behandeling | - |
| Luminansie | 200 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 100001 (type) (TM) |
| Bekijk richting | Symmetrie |
| Reactietijd | - |
| Zienhoek | - |
| Operatiemodus | - |
| Ondersteunende kleur | 262K 73%NTSC |
| Lichtbron | zelf, 20K uur |
| Gewicht | 16.0g (Type.) |
| Ontworpen voor | Mobiele telefoon |
| Framerate | - |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| D-IC-gegevens | COG ingebouwd S6E63D3 |
| Interface type | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/16/18-bit RGB, SPI, 61 pinsFPC |
| Stroomvoorziening | 1.8/2.8V (type) (VDD3/VCI) |
| Milieu | Operatietemperatuur: -20 ~ 60 °C; opslagtemperatuur: -40 ~ 85 °C |