2026-04-29
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | A070VW08 V2 |
| Panelgrootte | 7.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 800*480 ((RGB), WVGA, 133PPI |
| Pixelformaat | RGB horizontale balk |
| Afbeeldingsgebied | 152.4 ((W) * 91.44 ((H) mm |
| Zichtbaar gebied | 154.40 ((W) * 93.44 ((H) mm |
| fysieke dimensie | 165 ((W) * 104 ((H) * 5.4 ((T) mm |
| Oppervlakte | Matte, harde coating (3H) |
| Helderheid | 500 (type) |
| Contrastverhouding | 5001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 65/65/50/60 (type) |
| Reactietijd | 12/18 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 50% NTSC |
| Typ van de lamp | 3S11P WLED, 10 km uur, zonder bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Signalinterface | TTL (1 ch, 8-bit) + SPI, 60 pins, FPC |
| Inlaatspanning | 3.3/5/-5/14/-14V (type) ((VCC/VDPA/VDNA/VGH/VGL) |
| werkomgeving | Werktijd: -20 ~ 70 °C; opslagtijd: -30 ~ 80 °C |