2026-05-15
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | A070VTN06.1 |
| Schermgrootte | 7,0 inch |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Oplossing | 800(RGB)×480, WVGA 134PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale balken |
| Schermgrootte | 154,08(B)×85,92(H) mm |
| Randopening | 157,29(B)×90,91(H) mm |
| Omtrekgrootte | 166,43(B)×102,2(H)×6,6(D) mm |
| Luminantie | 1250 cd/m² (min.) |
| Contrastverhouding | 500:1 (standaard) (transmissie) |
| Kijkhoek | 60/60/40/60 (standaard) (CR≥10) |
| Antwoord | 25 (typ.)(Tr+Td) ms |
| Weergavemodus | TN, normaal wit, doorlatend |
| Aantal kleuren | 65K |
| Type achtergrondverlichting | WLED [9S3P], 10.000 uur, geen driver |
| Massa | Nader te bepalen |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Gebruikt voor | Industrieel/automobieldisplay |
| Touchscreen | Zonder |
| Interfacetype | 51-pins parallelle RGB (1 kanaal, 4-bit), FPC |
| Voedingsspanning | 3,3/11/16/-7V (standaard) (DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Maximale beoordeling | Bedrijfstemperatuur: -20 ~ 70 °C; Opslagtemperatuur: -30 ~ 80 °C |