2026-05-20
| Vervaardiging | AUO |
| Modelnaam | A035QN02 VG |
| Schermgrootte | 3.5 inch |
| Schermtype | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 320 ((RGB) × 240 [QVGA] 115PPI |
| Pixel | RGB-driehoek |
| Afbeeldingsgrootte | 70.08 ((horizontaal) × 52.56 ((verticaal) mm |
| Fysiek | 76.9 × 63,9 × 3,12 mm (H×V×D) |
| Visuele grootte | 73.05 × 55,55 mm (H × V) |
| Helderheid | 430 (type) |
| Contrast | 3001 (type) (transmissie) |
| Beste hoek | Om zes uur. |
| Optische modus | TN, normaal wit, transmisief |
| Zienhoek | 60/60/50/55 (type) |
| Reactie | 10/15 (Typ.) ((Tr/Td) ms |
| Aantal | 262K, 60% NTSC |
| Tipe achterlicht | 6S1P WLED, 10 km uur, geen bestuurder |
| Gewicht van het scherm | 31.0g (Type.) |
| Vernieuwingspercentage | 60 Hz |
| Gebruikt voor: | Handheld & PDA / Draagbare navigatie / Digitale fotocamera Digitale videocamera |
| Aanraakfunctie | Geen aanraking. |
| Signalsysteem | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI, FPC, 67 pins |
| Voerspanning | 3.3/3.3V (type) ((VCI/VDDIO) |
| Maximaal | Bergingstemperatuur: -40 ~ 80 °C Werktemperatuur: -20 ~ 70 °C |