2026-05-19
| Panelmerk | AUO |
| Panelmodel | A030VAN03.0 |
| Panelgrootte | 3.0 inch |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Resolutie | 640 ((RGB) * 480 [VGA] 270PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale strook |
| Afbeeldingsgebied | 60 * 45 mm (H × V) |
| Grootte van de contour | 71.4 * 51 * 2,4 mm (H*V*D) |
| Oppervlakte | Reflectievermogen 1,5% (max.) |
| Helderheid | 550 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Zienhoek | 85/85/85/85 (type) |
| Afbeeldingsmodus | AHVA, normaal gesproken zwart display, transmisief |
| Reactietijd | 18/18 (Type.) ((Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16.7M, 71% NTSC |
| Typ van de lamp | 5S1P WLED, 10 km uur, geen bestuurder |
| Frequentie. | 60 Hz |
| Signalinterface | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI, FPC, 45 pins |
| Inlaatspanning | 1.8/3.3V (type) (VDDIO/VDD) |
| Maximale rating | Bergingstemperatuur: -30 ~ 70 °C Werktemperatuur: -10 ~ 60 °C |