2026-05-20
| Paneel merk | AUO |
| Paneelmodel | A027DTN01.F |
| Paneelgrootte | 2,7" |
| Paneeltype | a-Si TFT-LCD, LCD-module |
| Oplossing | 320(RGB)×240 [QVGA] 150PPI |
| Pixelformaat | RGB verticale streep |
| Weergavegebied | 54 × 40,5 (H×V) mm |
| Randopening | 56,4×42,9(H×V)MM |
| Oppervlak | Harde coating |
| Helderheid | 310 cd/m² (std.) |
| Contrastverhouding | 400: 1 (standaard) [Verzending] |
| Kijkhoek | 60/60/50/60 (typ.) (CR≥10) |
| Weergavemodus | TN, normaal wit display, transmissief |
| Reactietijd | 10/25 (typ.)(Tr/Td) ms |
| Kleuren weergeven | 16,2 miljoen |
| Lamptype | WLED, 10.000 uur, geen driver |
| Frequentie | 60 Hz |
| Aanraakscherm | Zonder |
| Ontworpen voor | Handheld & PDA / Digitale fotocamera / Digitale videocamera |
| Signaalinterface | Seriële RGB |
| Omgeving | Werktemperatuur: 0 ~ 60 °C; Opslagtemperatuur: -25 ~ 70 °C |